Tasinmaz.com Hakkında..

Öncelikle Tasinmaz.com olarak hizmet kalitemizi artırmak için sürekli çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Bu çalışmalarımız ve sizlerin desteği ile Türkiye nin en büyük emlak portalı olduğumuzu gururla söylüyoruz.

Bilgi işlem sektöründe tecrübeli firmamızın Internet ve Internet teknolojileri üzerindeki tüm tecrübesiyle hazırlamış olduğu Tasinmaz.com, Emlakçılar ve Emlak arayanların menfaatleri üzerine kurulmuştur. Önemli bir sektörde hizmet verdiğimizin bilincinde ve ciddiyetindeyiz.

Internet üzerinden hizmet veren firmaların başarı dereceleri Arama Motorlarındaki durumları ile ölçülendirilirler. Sitemize eklenen tüm emlak ilanları Google, Yahoo, MSN ve birçok arama motorlarında en üst sıralarda yer almakta ve Sitemizin yüksek ziyaretçi desteğiyle yüksek oranda ziyaret edilmektedir.

Sitemizin ziyaretçi potansiyeli her gün artmaktadır ve yeni projelerimiz ve verdiğimiz reklamlarla çok üst düzeye çıkacaktır. Şu anlık günlük ortalama 10000+ sayfa izlenimi ile kendi alanımızda Türkiye nin en çok ziyaret edilen web sitesiyiz.

Google arama sonuçlarında Emlak ile ilgili tüm kelimelerde en üst sıralarda yer alıyoruz.
Emlakçı, Sahibinden, Arsa, Konut ve benzeri kelimelerde 1. sayfada yer alıyoruz.

Aylık 200.000 den fazla gezilen sayfalarımızla hizmetinizdeyiz. Bu sayıyı her üyemizle 1 kat daha artıracağımızın sözünü veriyoruz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla
Tasinmaz.com, Destek Ekibi
destek@tasinmaz.com
 

Tasinmaz.com, ADS

Propery Search
Tasinmaz.com hk.
Bu web sayfasi satiliktir. Bilgi almak icin asagidaki adrese eposta atabilirsiniz. bilgi@tasinmaz.com

Üye Girişi


Şifremi unuttum?
Ücretsiz! Üye ol

Tasinmaz.com, ADS

Reklam


Reklam seçeneklerimizle, hem portföyünüze hem firmanıza kolay ulaşım sağlıyoruz.

Tasinmaz.com, ADS

Reklam

Döviz Kuru

$ USD di - P ₺
€ EUR di - P ₺
£ GBP enemed ₺
Tüm Döviz Kurları

Konut Kredisi

YTL     0.99
USD     0.25
EUR     0.25
Kredi Oranları Mortgage Nedir